Tilastot - Heikki M - Älypää ilmaiset nettipelit ja tietovisat

Suomen järkevimmät tietovisat ja nettipelit.


Heikki M

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Palapeli143431310382647
Älytris Purku27658938219408
Mahjong ristikko1205182368981
Liikenne1701057807302
Autot1582060905284
Matkailu989727044375
Suomi1038127643497
Klassikko1017227122474
Eurooppa883924052460
Seniori1059625351845
Murre110743958659
Mahjong linnoitus112176450616
Mahjong103486576488
Vaikea5455862427
Murre Savo174398201239
Kohdevisa50061224225
Maantieto133403971200
Luonto107562799174
Palapeli normaali1345911979173
Mahjong pyramidi109298239171
Historia68991235126
Matikkavisa9192491382
Älytris Vaikea7438321064
Metsästys8190227460
Kalastus8043184550
Valokuvaus14984502648
Olut4600135745
Murre Oulu9370384644
Sarjakuva6911269640
Julkkisvisa474983632
Kytky-Mahjong Zen10522566630
Classic4487164029
Virhevisa249959027
Älytris Normaali11682350924
Juniori9991564622
Juhannusvisa12390204419
Moniottelu7109260214
Äitienpäivä6418147714
Kesävisa10230310413
Supermahjong10358725711
Ympäristö4571194211
Senior210673110
Sanasokkelo829240679
Vappuvisa555518518
Terveys749632247
Ystävänpäivä554717986
Kuvavisa10606296
Supermahjong linnoitus741063596
Murre Turku676628485
Murre Helsinki862255595
Supermahjong ristikko1021988335
Klassikko 2000742238894
Moniottelu Pitkä362823484
Supermahjong seinä716245134
Iskelmä279818883
Liikunta500240373
Aivojumppa639552063
Supermahjong hämähäkki676562012
Supermahjong kolme kruunua757052962
Urheilu463131932
Vuokranantajavisa540646562
Pyramidi-pasianssi Helppo800060002
Kytky-Mahjong Vakio387638761
Puutarha628062801
Supermahjong Aika linnoitus440444041
Kytky-Mahjong Blitz496649661
27658 10318 142759
  • Pelikone