Tilastot - Heikki M - Älypää ilmaiset nettipelit ja tietovisat

Suomen järkevimmät tietovisat ja nettipelit.


Heikki M

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Palapeli140921327463
Liikenne1020077023
Autot1110256009
Suomi493927383
Eurooppa436831042
Palapeli normaali1363612850192
Maantieto758566372
Murre Savo1012062104
14092 12336 278
  • Pelikone