Tilastot - JJOV - Älypää ilmaiset nettipelit ja tietovisat

Suomen järkevimmät tietovisat ja nettipelit.


JJOV

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Seniori1105537252316
Klassikko1210336331820
Pyramidi-pasianssi Normaali13000856368
Pasianssi Normaali15567250243
Suomi810737008
Kuvavisa16579477
Vertailuvisa4521134
15567 3739 4270
  • Pelikone