Tilastot - Kesä 1979 - Älypää ilmaiset nettipelit ja tietovisat

Suomen järkevimmät tietovisat ja nettipelit.


Kesä 1979

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Trendi1197132551415
Elokuva109683972928
TV114013227696
Kytky-Mahjong Blitz143244100694
Brändi124275486681
Autot89442558676
Classic142103392648
Nuorisomusiikki112983316538
Spider-pasianssi Normaali144381678532
Sarjakuva96883237486
Eurooppa110723214483
Urheilu100393129482
Vaikea88301423478
Julkkisvisa143195144432
Pyramidi-pasianssi Vaikea195008847429
Pahikset110691880423
Kauhuvisa154456618420
Jääkiekko108853771396
Suomi82332737383
Advanced97821218365
F194292820364
Palapeli1341011596360
Jalkapallo94292791347
Kirjallisuus88052235342
Matkailu96703037331
Rock105563359330
Yleisurheilu81961642328
Historia90312360293
Klassikko102383226282
Katastrofit100352333269
Koirat80452008261
Liikenne97482675261
Musiikki71151886241
Kohdevisa93081744228
Moottoriurheilu84422190201
Liikunta111714787196
Pyramidi-pasianssi Helppo3648711466191
Leijonavisa93762317189
Pop125364567188
Pyramidi-pasianssi Normaali314259249187
Terveys83872895185
Pasianssi Haastava215322880184
Sanaruudukko Normaali129909739180
Suomirock106561183167
Ruoka83912680149
Pasianssi Vaikea228603279137
Futiskisat92281333131
Palapeli normaali1302910387131
Kytky-Mahjong Vakio120105387129
Koodinmurto Nopeuspeli60432237123
Murre91452948121
Maantieto108823679109
Pasianssi Normaali254713709106
Viini3748983102
Luonto70212242101
Minuuttivisa9152454288
Vauva11218356581
Klassinen musiikki5762109580
Älytris Purku10786458477
Kuninkaalliset7736208371
Palapeli haastava126541119169
Ympäristö7403264668
Herkku10188431164
Spider-pasianssi Helppo176681095858
Metsä7788176957
Taide9028168857
Moniottelu7822315355
Klassikko 20009190369853
Lasten musiikki8263355753
Iskelmä10669332249
Kytky-Mahjong Zen10866610749
Puutarha8057221749
Palapeli vaikea10626878546
Seniori7904291543
Tanssi7414260041
Aivojumppa Classic122911020740
Sanaruudukko Vaikea10355390035
Lemmikki5794201632
Matikkavisa10022672231
Olut6035134130
Sana-arvaus Blitz5501348229
Virhevisa8025327726
Supermahjong10611584323
Talvikisat11785332122
Metsästys568292320
Syksy8828318219
Koodinmurto Normaali10091426418
Kissat5024210318
Mahjong7109562118
Hevoset3365128217
Kuvavisa4720270817
Murre Helsinki12772618816
Sanasokkelo12194691416
Senior6015225416
Vuosikymmenet 1920-luku537579916
Älytris Vaikea4352280315
Europa5368184614
Vuosikymmenet 1910-luku7857158814
Sana-arvaus8636570913
Kalastus7100257313
Älytris Normaali9702766513
Pasianssi Helppo22450781312
Koodinmurto Helppo131551150211
Spider-pasianssi Vaikea52524611
Juniori10732592910
Vuosikymmenet 1900-luku763615729
Mahjong linnoitus888678528
Vuosikymmenet 1930-luku512315618
Pääsiäisvisa34259538
Supermahjong kolme kruunua724754467
Murre Tampere1003144286
Vertailuvisa332910566
Vappuvisa531130206
Supermahjong linnoitus697053715
Murre Turku328120175
Valokuvaus21199315
Äitienpäivä634719774
Moniottelu Pitkä1138368974
Golf328510953
Junior562343483
Mahjong ristikko666562963
Mahjong pyramidi911384913
Supermahjong ristikko707965033
Supermahjong seinä727348623
Supermahjong pyramidi893569902
Supermahjong hämähäkki734571542
Sanaristikko--1
Juhannusvisa472147211
Supermahjong Vaikea497149711
Supermahjong silta996099601
Kesävisa443144311
36487 3669 22315
  • Pelikone