Tilastot - Lefa1955 - Älypää ilmaiset nettipelit ja tietovisat

Suomen järkevimmät tietovisat ja nettipelit.

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Kytky-Mahjong Blitz17857124053101
Pyramidi-pasianssi Helppo40467119281853
Spider-pasianssi Normaali1275930911277
Seniori117483188451
Suomi67202005274
Historia64832222232
Klassikko92943131207
Vaikea4117946118
Liikenne77093269101
Maantieto9732382093
Eurooppa6594280782
Kalastus7073217865
Yleisurheilu355896465
Kytky-Mahjong Zen11520687764
Sarjakuva5293177558
Koirat6151254956
F15860180254
Elokuva4307104546
Ruoka5604261146
Kytky-Mahjong Vakio16385970245
Olut6366129645
Lemmikki6684206644
Herkku8964325341
Syksy7705229338
Pahikset5118105737
Terveys7062293637
Murre8166256135
Katastrofit6216168534
Murre Helsinki17175689933
TV320172833
Iskelmä4696160732
Brändi7141306728
Metsä4303133428
Matkailu6607221827
Pyramidi-pasianssi Normaali13500947025
Vuosikymmenet 1940-luku3347102625
Viini4711143724
Inttivisa8688348023
Kohdevisa7051191522
Pääsiäisvisa7524127422
Luonto5831240121
Futiskisat5146158520
Vappuvisa8676281120
Jääkiekko4082181718
Murre Turku8012234518
Mahjong10504746817
Tanssi365795817
Virhevisa6403264517
Juhannusvisa299468916
Murre Etelä-Pohjanmaa5758212116
Urheilu4281243416
Kuninkaalliset7461229714
Supermahjong10993819214
Puutarha4511190814
Klassinen musiikki275193813
Leijonavisa6601223313
Murre Lappi4200114712
Kesävisa9340606012
Valokuvaus6015180511
Autot5241280310
Lasten musiikki417120749
Rock29699659
Jalkapallo509724397
Murre Savo651422227
Trendi590742987
Vuosikymmenet 1900-luku18748287
Äitienpäivä375720466
Kauhuvisa31288536
Moniottelu Pitkä176211326
Suomirock6251056
Sana-arvaus689051015
Moniottelu17498684
Murre Tampere461228624
Pop19224814
Kehityksen tulosvisa10687663
Kissat409134053
Moottoriurheilu6604223
Pyramidi-pasianssi Vaikea1200086673
Vuosikymmenet 1920-luku230617323
Ympäristö286315813
Minuuttivisa376432802
Europa639045082
Kirjallisuus--2
Supermahjong Linnoitus754772532
Palapeli haastava431441432
Pasianssi Normaali21850119002
Sisäilmatietäjä691437452
Upphovsrättsspelet5782892
Julkkisvisa6163082
Advanced256825681
Classic775677561
Juniori315831581
Liikunta714571451
Supermahjong Pyramidi10116101161
Supermahjong Kolme kruunua10099100991
Palapeli normaali960996091
Spider-pasianssi Helppo--1
Vuokranantajavisa204820481
40467 7787 9550
  • Pelikone