Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Supermahjong13903889518132
Supermahjong Härkä1274856857454
Historia1889964857154
Vuosikymmenet 1920-luku1936672045724
Vuosikymmenet 1950-luku1942779464928
Vuosikymmenet 1900-luku1937782494579
Supermahjong Linnoitus1349485403991
Vuosikymmenet 1940-luku1937880623870
Vuosikymmenet 1910-luku1938281603851
Vuosikymmenet 1930-luku1937379613810
Maantieto1900054363309
Supermahjong Pyramidi1437896713193
Vuosikymmenet 1980-luku1941779403153
Vuosikymmenet 1990-luku1941977992942
Vuosikymmenet 1960-luku1942084382794
Urheilu1880358092716
Vuosikymmenet 1970-luku1942078452630
Kirjallisuus1534844692259
Vuosikymmenet 2000-luku1942555752014
Jalkapallo1882662301881
Supermahjong Kolme kruunua1344992771858
Supermahjong Ristikko1401498821696
Moottoriurheilu1891067691667
Supermahjong Seinä1302778191504
Vuosikymmenet 2010-luku1945369801448
Suomi1596856461440
Supermahjong Hämähäkki14072103201371
F11899470401327
Supermahjong Avaruussilta1277065111189
Supermahjong Silta15168100731131
Pahikset190025624946
Futiskisat189915320645
Pyramidi-pasianssi Normaali276529204499
Rock155087015393
Elokuva5972255411
Iskelmä585019568
Katastrofit680920747
Älytris Normaali605644016
Pasianssi Helppo535027843
Supermahjong Aika754365823
Pyramidi-pasianssi Vaikea800077502
Supermahjong Aika Kolme kruunua629441742
Spider-pasianssi Normaali6005132
Supermahjong Vaikea Pyramidi14152141521
27652 7620 113003
  • Pelikone