Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Pasianssi Helppo56230230187987
Pasianssi Normaali4904083096599
Pyramidi-pasianssi Helppo39993127705601
Kytky-Mahjong Vakio19535127434885
Pasianssi Vaikea4265151303505
Pasianssi Haastava3910441453116
Supermahjong Vaikea Linnoitus1443991652229
Supermahjong Vaikea Ristikko14771103661825
Klassikko1446943831464
Luonto1469356931170
Metsä135536507766
Supermahjong Linnoitus136639691655
Supermahjong Vaikea142418062584
Supermahjong Ristikko1469611031505
Puutarha177688497503
Supermahjong Vaikea Pyramidi1511511191481
Murre Helsinki1839112931448
Herkku1824211230408
Supermahjong136689217330
Kalastus160846466303
Pyramidi-pasianssi Normaali261949238297
Metsästys151215418293
Supermahjong Pyramidi1491612475229
Ruoka121805092217
Murre128504980185
Vaikea4586931119
Maantieto126895259103
Kissat9667450597
Supermahjong Vaikea Silta14232987386
Supermahjong Vaikea Kolme kruunua13983878485
Spider-pasianssi Helppo154451051783
Pyramidi-pasianssi Vaikea15750947970
Terveys10403497362
Supermahjong Vaikea Seinä13338782357
Kirjallisuus6358271553
Koirat8981373246
Supermahjong Vaikea Hämähäkki14099975736
Supermahjong Seinä12444787428
Historia6037239826
Lemmikki5467320126
Murre Oulu12130522422
Liikenne6099362919
Murre Lappi8898409718
Olut5522169918
Supermahjong Silta144901214415
Seniori9822534414
Viini4100143214
Ympäristö4119233314
Syksy6127281512
Supermahjong Kolme kruunua125931038810
Sarjakuva7482371810
Eurooppa388726749
Lasten musiikki706026789
Supermahjong Hämähäkki13303115489
Kytky-Mahjong Zen12801109678
Murre Tampere1030652747
Elokuva757522425
Juhannus804440074
F1388519703
Liikunta438936693
Kytky-Mahjong Blitz1782395743
Supermahjong Aika Linnoitus433738912
Murre Turku1014360442
Autot363236321
Juniori525152511
Supermahjong Aika Ristikko562056201
56230 11251 47383
  • Pelikone