Tilastot - hamppiii - Älypää ilmaiset nettipelit ja tietovisat

Suomen järkevimmät tietovisat ja nettipelit.

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Pasianssi Helppo56230230217979
Pasianssi Normaali4904083096599
Pyramidi-pasianssi Helppo39993127705601
Kytky-Mahjong Vakio19535127424884
Pasianssi Vaikea4265151303505
Pasianssi Haastava3910441453116
Supermahjong Vaikea linnoitus1443991632227
Supermahjong Vaikea ristikko14771103661825
Klassikko1446943831464
Luonto1469356931170
Metsä135536507766
Mahjong linnoitus130298316700
Supermahjong linnoitus136639688651
Supermahjong Vaikea142418062584
Puutarha177688497503
Supermahjong ristikko1469611036502
Supermahjong Vaikea pyramidi1511511191481
Murre Helsinki1839112931448
Herkku1824211230408
Supermahjong136689217330
Mahjong ristikko1372510196307
Kalastus160846466303
Pyramidi-pasianssi Normaali261949238297
Metsästys151215418293
Supermahjong pyramidi1491612475229
Ruoka121805092217
Mahjong125248441196
Murre128504980185
Vaikea4586931119
Maantieto126895259103
Kissat9667450597
Mahjong pyramidi139681169187
Supermahjong Vaikea silta14232987386
Supermahjong Vaikea kolme kruunua13983878485
Spider-pasianssi Helppo154451051783
Pyramidi-pasianssi Vaikea15750947970
Terveys10403497362
Supermahjong Vaikea seinä13338782357
Kirjallisuus6358271553
Koirat8981373246
Supermahjong Vaikea hämähäkki14099975736
Pasianssi Classic Helppo481183089334
Supermahjong seinä12444787428
Pasianssi Classic Normaali377831129728
Historia6037239826
Lemmikki5467320126
Murre Oulu12130522422
Liikenne6099362919
Murre Lappi8898409718
Olut5522169918
Pasianssi Classic Vaikea28384540418
Supermahjong silta144901214415
Seniori9822534414
Viini4100143214
Ympäristö4119233314
Syksy6127281512
Supermahjong kolme kruunua125931038810
Sarjakuva7482371810
Eurooppa388726749
Lasten musiikki706026789
Supermahjong hämähäkki13303115489
Kytky-Mahjong Zen12801109678
Matikkavisa620844698
Murre Tampere1030652747
Elokuva757522425
Juhannusvisa804440074
Virhevisa564734334
F1388519703
Liikunta438936693
Kytky-Mahjong Blitz1782395743
Supermahjong Aika linnoitus433738912
Moniottelu265223052
Murre Turku1014360442
Tekijänoikeusvisa759046102
Autot363236321
Juniori525152511
Supermahjong Aika ristikko562056201
Pasianssi Classic Haastava400040001
56230 11248 47359
  • Pelikone