Tilastot - jace_clary - Älypää ilmaiset nettipelit ja tietovisat

Suomen järkevimmät tietovisat ja nettipelit.

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Pyramidi-pasianssi Helppo58668130659693
Pyramidi-pasianssi Normaali5085293215340
Pyramidi-pasianssi Vaikea1900091442366
Pasianssi Haastava2773833621863
Pasianssi Normaali2755348541282
Koirat1212452311087
Pasianssi Helppo2977012126884
Pasianssi Vaikea258393470563
Kytky-Mahjong Vakio1665010215170
Moniottelu41602098120
Kytky-Mahjong Blitz1639213216100
Virhevisa11556735994
Moniottelu Pitkä8530361586
Klassikko 20003575175572
Vertailuvisa196918972
Aivojumppa149941182461
Koodinmurto Helppo131231006955
Kytky-Mahjong Zen11090768654
Supermahjong Aika ristikko16453550145
Spider-pasianssi Normaali16441213537
Vaikea471386535
Palapeli128081131731
Koodinmurto Normaali10235670527
Kirjallisuus3104122626
Minuuttivisa7651160525
Sanasokkelo137481239020
Lemmikki6377235119
Mahjong ristikko11101832219
Iskelmä4660260617
Koodinmurto Nopeuspeli207674515
Sanaruudukko Normaali12615790815
Kissat5776314913
Jääkiekko5616225812
Matikkavisa11465714111
Vuosikymmenet 1920-luku5090131311
Sana-arvaus696054849
Maantieto324515259
Mahjong1058673018
Palapeli normaali12370112978
Klassikko332117257
Luonto641534607
Mahjong linnoitus860265977
Vuosikymmenet 1910-luku201910997
Herkku448527696
Juniori695548446
Palapeli haastava11468104416
Sanaruudukko Vaikea1014054386
Seniori397614456
Suomi330119006
Leijonavisa304915936
Eurooppa16838415
Supermahjong1162036925
Murre Lappi480220745
Syksy12832575
Historia17737384
Kuvavisa316319074
TV516337424
Julkkisvisa12904644
Elokuva422734393
Hevoset442223653
Inttivisa6764093
Kohdevisa12014013
Mahjong pyramidi1022890123
Supermahjong kolme kruunua867364103
Metsästys5691903
Murre Etelä-Pohjanmaa312320373
Musiikki190818363
Nuorisomusiikki377925163
Spider-pasianssi Vaikea3251423
Pop456038763
Rock246010313
Ruoka309019173
Terveys311716713
Vuosikymmenet 1900-luku318516763
Yleisurheilu16889723
Sana-arvaus Blitz431141442
Jalkapallo--2
Juhannusvisa12669562
Kauhuvisa502031262
Klassinen musiikki13326662
Supermahjong linnoitus675153602
Supermahjong hämähäkki10804105082
Supermahjong Aika linnoitus467946262
Metsä12996502
Murre6273142
Pahikset11725862
Palapeli vaikea1059184362
Älytris Normaali612558632
Urheilu193818712
Vauva483024152
Äitienpäivä189018901
Autot184818481
Brändi257025701
Classic193819381
F1175117511
Futiskisat185018501
Kalastus--1
Linnan juhlat239423941
Supermahjong Vaikea944694461
Supermahjong ristikko11222112221
Supermahjong pyramidi11020110201
Supermahjong silta839783971
Supermahjong seinä372237221
Supermahjong Aika seinä433543351
Matkailu8568561
Moottoriurheilu6236231
Murre Oulu6336331
Murre Savo125412541
Murre Tampere6356351
Olut6846841
Spider-pasianssi Helppo21918219181
Ruuan reitti236923691
Sarjakuva--1
Suomirock237923791
Taide125912591
Upphovsrättsspelet--1
Älytris Vaikea345034501
Trendi5985981
Viini--1
Ympäristö429042901
Kesävisa507050701
Pääsiäisvisa--1
Vappuvisa282228221
58668 9655 24620
  • Pelikone