Tilastot - mailii - Älypää ilmaiset nettipelit ja tietovisat

Suomen järkevimmät tietovisat ja nettipelit.

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Seniori965635495799
Pyramidi-pasianssi Helppo34704115225288
Supermahjong Vaikea ristikko1350474114925
Supermahjong Vaikea pyramidi1392187954332
Supermahjong1237468384121
Supermahjong ristikko1295682261669
Supermahjong Vaikea kolme kruunua1303065681574
Supermahjong Vaikea1292760331086
Supermahjong pyramidi1283096231004
Supermahjong Vaikea silta133458482738
Supermahjong linnoitus114426321663
Supermahjong Vaikea linnoitus128165578619
Brändi96564001591
Pasianssi Normaali180533451576
Supermahjong kolme kruunua117677225570
Supermahjong Vaikea hämähäkki131907222212
Supermahjong seinä105123558205
Supermahjong silta134869541180
Sana-arvaus94966748150
Supermahjong hämähäkki122428121104
Terveys7727354575
Pyramidi-pasianssi Normaali26126856073
Kytky-Mahjong Vakio13738442872
Klassikko7929268468
Pasianssi Helppo18418963558
TV5405129255
Supermahjong Aika5397333143
Supermahjong Vaikea seinä11784377441
Supermahjong Aika ristikko5836439235
Suomi5277267034
Supermahjong Aika linnoitus5806398233
Supermahjong Aika pyramidi9224484229
Spider-pasianssi Helppo15184687426
Kytky-Mahjong Zen10578371025
Kytky-Mahjong Blitz4294259323
Mahjong7586277823
Mahjong linnoitus6930428321
Supermahjong Aika kolme kruunua4887358821
Mahjong ristikko7630589120
Supermahjong Aika silta9217507720
Supermahjong Aika hämähäkki9265542620
Vaikea180969017
Supermahjong Aika seinä4341248717
Virhevisa258990312
Mahjong pyramidi9223689812
Matikkavisa6417361211
Spider-pasianssi Normaali12503099
Kuvavisa17289199
Murre Tampere998677219
Matkailu384024818
Murre Etelä-Pohjanmaa575838338
Murre Helsinki1001755428
Luonto610114387
Murre789549016
Vertailuvisa--6
Liikunta678443843
Sudoku--2
Pasianssi Haastava475035752
Juniori548754871
Murre Savo209320931
Murre Lappi305830581
Murre Oulu526252621
Murre Turku477547751
34704 7336 36786
  • Pelikone