Tilastot - outsider - Älypää ilmaiset nettipelit ja tietovisat

Suomen järkevimmät tietovisat ja nettipelit.


outsider

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Elokuva16814515043118
Kirjallisuus16161491736824
Classic22990779635715
Eurooppa18015791129468
Senior23355849526503
Advanced23421719624550
Sarjakuva18563651823383
F118193705911159
Europa184311470811025
Maantieto1854470049665
Moottoriurheilu1715169647522
Taide1625957476226
Pahikset1809079453921
Katastrofit1786677533920
Klassikko 2000927822813102
Kauhuvisa1806190482963
Murre Lappi18333105572736
Murre Etelä-Pohjanmaa18448112602518
Murre Helsinki18537128522151
Seniori1232425871938
Murre18507125831877
Murre Tampere18575142271802
Valokuvaus1775682411802
Murre Turku18744142521735
Murre Oulu18587132611699
Upphovsrättsspelet1380247471647
Murre Savo18529137061636
Historia936622921478
Tekijänoikeusvisa1339561021272
Iskelmä1004527111142
Mahjong109287032785
Klassikko81402190596
Pasianssi Haastava211562868497
Pasianssi Vaikea181652148336
Musiikki54381100311
Vaikea79411088265
Autot67211819250
Pasianssi Normaali201353614187
Urheilu52631349183
Pasianssi Helppo210157545120
Suomi49881441113
Rock45691241105
Pyramidi-pasianssi Normaali155008550105
Pyramidi-pasianssi Helppo263131036674
Spider-pasianssi Normaali6593120562
Mahjong pyramidi11784929152
Supermahjong Vaikea Ristikko11958582250
Spider-pasianssi Vaikea120045442
Matikkavisa8149350535
Mahjong ristikko10544834834
Supermahjong Vaikea Linnoitus10000464331
Matkailu3271108925
Supermahjong Vaikea6146420824
Mahjong linnoitus10391660124
Sudoku--23
Supermahjong Pyramidi9926742321
Spider-pasianssi Helppo10315399617
Älytris Normaali3375132715
Minuuttivisa4828209111
Palapeli10587768811
Pop201163810
Kalastus4365189010
Skogen21429749
Ruoka27498528
Luonto209315367
Supermahjong Aika Pyramidi517540316
Terveys318819966
Pyramidi-pasianssi Vaikea1700091005
Vertailuvisa--5
TV150910534
Sanasokkelo357229724
Moniottelu Pitkä467531883
Olut321514473
Moniottelu243721482
Metsästys312315622
Trendi229220872
Supermahjong469228462
Kuvavisa6034142
Liikenne148514851
Virhevisa3003001
Lemmikki5705701
26313 7222 318423
  • Pelikone