Tilastot - sil46 - Älypää ilmaiset nettipelit ja tietovisat

Suomen järkevimmät tietovisat ja nettipelit.

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Spider-pasianssi Helppo20588124919463
Supermahjong Aika Pyramidi48105174405954
Pasianssi Vaikea2385138285485
Klassinen musiikki1887881334568
Pyramidi-pasianssi Helppo38385124784537
Pyramidi-pasianssi Vaikea1900091484520
Supermahjong Vaikea Hämähäkki15052110713482
Supermahjong Vaikea Silta15068113163046
Supermahjong Vaikea Ristikko14807100152983
Pasianssi Normaali2350853422977
Pyramidi-pasianssi Normaali3246491312610
Ympäristö1119345122387
Supermahjong Vaikea Pyramidi15213116992377
Suomi1021836242223
Supermahjong Vaikea Linnoitus1443681581838
Lasten musiikki19115121741797
Pasianssi Helppo24575119651757
Supermahjong Aika Silta40163129941308
Pasianssi Haastava2371436341208
Supermahjong Aika Hämähäkki38758125091176
Moniottelu2174182641127
Taide1804835781108
Supermahjong Hämähäkki14463113021056
Moniottelu Pitkä4325914654991
Supermahjong Ristikko1400910605853
Terveys108673885716
Supermahjong Linnoitus130628628653
Puutarha171968859620
Murre142585324610
Supermahjong Silta1444511986609
Brändi90883720476
Murre Helsinki184409609449
Kesävisa175897896443
Seniori84622274441
Supermahjong Vaikea Kolme kruunua142358846407
Supermahjong Pyramidi1409012082406
Kauhuvisa170546134356
Syksy129245907349
Metsä86463171332
Julkkisvisa183945680318
Murre Tampere186779988282
Supermahjong Aika Ristikko186827981272
Klassikko101492451262
Liikunta149106102255
Pääsiäisvisa178804678253
Tanssi86202202243
Murre Oulu183809820212
Historia51751211200
Kytky-Mahjong Blitz1852810462191
Supermahjong Kolme kruunua132519454183
Kirjallisuus61841460171
Murre Turku179468383168
Luonto57182313166
Katastrofit103532432145
Iskelmä99822863139
Spider-pasianssi Normaali123912040133
Ruoka67402685126
Jalkapallo4095868124
Kalastus81482671119
Supermahjong132818707107
TV50101757107
Murre Lappi114245605102
Eurooppa6162175496
Maantieto8694279795
Olut7524162387
Ystävänpäivä12376326772
Murre Etelä-Pohjanmaa10926608069
Juhannusvisa16996475266
Juniori11961529366
Supermahjong Vaikea13185710965
Supermahjong Aika Kolme kruunua15276672362
Murre Savo11093642258
Sanaruudukko Normaali12120984158
Sarjakuva4647165856
Vappuvisa12322501455
Kytky-Mahjong Vakio179961011152
Elokuva375977149
Supermahjong Aika16331639648
Supermahjong Aika Linnoitus13810650248
Sanaruudukko Vaikea12195457347
Tekijänoikeusvisa12527335439
Urheilu3314101937
Musiikki5437170333
Yleisurheilu5557188633
Äitienpäivä8262182928
Koodinmurto Helppo11771819823
Metsästys4533117422
Vauva9586418421
Koodinmurto Normaali8533404017
Trendi4873211917
Kytky-Mahjong Zen12403870916
Supermahjong Seinä11988731314
Pahikset331675614
Koodinmurto Nopeuspeli98553813
Lomakohteet230392412
Spider-pasianssi Vaikea87541510
Älytris Vaikea8872351010
Herkku49339269
Vaikea15955029
Sana-arvaus Blitz397818298
Liikenne13526976
Supermahjong Vaikea Seinä597246846
Älytris Purku2207565306
Autot29588344
Valokuvaus6362794
Viini14476564
Supermahjong Aika Seinä417632923
Classic3751882
Golf225711292
Rock206710342
Älytris Normaali1353492172
Sana-arvaus347434741
Europa--1
Junior--1
Pop--1
Leijonavisa5215211
48105 9306 97237
  • Pelikone