Tilastot - teo9 - Älypää ilmaiset nettipelit ja tietovisat

Suomen järkevimmät tietovisat ja nettipelit.


teo9

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Tekijänoikeusvisa17619794
Pyramidi-pasianssi Helppo1300096884
Juniori274421744
Kauhuvisa7543764
Virhevisa16579792
Minuuttivisa510427722
Spider-pasianssi Helppo2502501
Liikunta272027201
13000 2725 25
  • Pelikone