Tilastot - 132 - Älypää ilmaiset nettipelit ja tietovisat

Suomen järkevimmät tietovisat ja nettipelit.


132

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Juniori8367370451
Nuorisomusiikki4424232411
Palapeli1198498776
Virhevisa547333406
Sarjakuva301819443
Brändi215121511
Trendi183218321
Kuvavisa133513351
Palapeli normaali10758107581
11984 4376 92