Anutintin

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Juniori156625242498
Lomakohteet106743400169
Trendi6033263785
Nuorisomusiikki5267292928
Puutarha5282106320
Liikunta6611301110
Autot24447449
Elokuva422222338
Sarjakuva697343543
15662 4360 896
  • Pelikone