Ei Nero

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Suomi1452764595216
Maantieto18406101433084
Eurooppa1453761222783
Kytky-Mahjong Zen1349584262005
Supermahjong Vaikea Hämähäkki1420495731702
Supermahjong Vaikea Kolme kruunua1373182941087
Supermahjong1266481441024
Supermahjong Hämähäkki1353410428835
Supermahjong Kolme kruunua130429147782
Urheilu91932491662
Kytky-Mahjong Vakio1792710988512
Supermahjong Vaikea135866980393
Kytky-Mahjong Blitz1839312616362
Ympäristö97663479339
Murre Oulu1877817647268
Murre139843557128
Supermahjong Vaikea Linnoitus125485982123
Aivojumppa2318920284122
Supermahjong Linnoitus121007802106
Jalkapallo73201649104
Leijonavisa129503479103
Lomakohteet116362670101
Kesä17799791198
Vappu16440507695
Jouluvisa17798698588
Ruoka7356233082
Talvikisat15247503178
Olut13665496777
Vuosikymmenet 1940-luku16211247867
Yleisurheilu7099205966
Syksy8865354466
Vuosikymmenet 1920-luku621997352
Historia6395166950
Elokuva635595650
Julkkikset10949345149
Supermahjong Aika Kolme kruunua8454548041
Vuosikymmenet 1990-luku11711200540
Terveys8078245839
Supermahjong Aika Linnoitus6083415937
Supermahjong Vaikea Pyramidi135761015535
Ystävänpäivä10344317733
Kirjallisuus4832117733
Vuosikymmenet 1900-luku14548209431
Supermahjong Aika Hämähäkki7922607729
Supermahjong Aika5807415427
Supermahjong Ristikko12716883127
Luonto7115289525
Vuosikymmenet 1910-luku423694523
Joululaulut15351718622
Herkku6600206617
Supermahjong Silta128871010415
Supermahjong Vaikea Silta12751901412
Juhannus14468342412
Supermahjong Vaikea Avaruussilta12102447111
Supermahjong Vaikea Ristikko12951947111
Supermahjong Pyramidi127091083910
Vuosikymmenet 1980-luku867929619
Supermahjong Vaikea Härkä385532637
Supermahjong Härkä763247816
Supermahjong Avaruussilta1052054405
Inttivisa1258953094
Liikunta1159787754
Sana-arvaus645041624
Supermahjong Seinä684752613
Supermahjong Vaikea Seinä543447773
Supermahjong Aika Pyramidi491745782
Sana-arvaus Blitz209520951
23189 7427 25363
  • Pelikone