Mie aina teen kaiken toisin päin9.9.2008 klo 17:04
Kun koitan hiljaa puhua kaverille jotain niin mie sillon HUUAN! Vaikka pitäis hiljaa puhhuu.. ; DD Avutonta Ja vielä pahinta kaikki kääntyy kattomaan minnuu
Ja sitten koitan olla hiljaa mutta suu se vaan koko ajan käy :S
Mitäs mie sille mahan jos oon tämmönen puhuja tyyppi : D
Kamut sanoo minnuu kyyläks ; D Mie kaikkee mahollista kyylään näköjään.. Tein semmosen kyyläys testin nii mie olin vaan jotain 17% kyylä. Kun esim jos huomaan jotakin niin ne aina sanoo sie okein kyyläät : DD
Älypää tiedottaa
Älypää toivottaa kaikille äideille oikein hyvää äitienpäivää!
10.5.2026
Kukkia, kakkua, onnitteluja, niistä on perinteinen äitienpäivä tehty! Liput liehuvat taas äitien kunniaksi, ja Älypään Äitienpäivävisassakin juhlistetaan äitien omaa päivää! Älypää toivottaa oikein hyvää äitienpäivää kaikille äideille!
Muista myös kokeilla Älypään perinteistä Äitienpäivä-visaa.
Kuplivan hauskaa vappua kaikille Älypään pelaajille!
30.4.2026
Taas on aika korkata simapullot, puhaltaa serpentiinit ilmaan ja valita juuri se itselle sopivin vappupallo! Juhlatunnelmaan voi virittäytyä myös Älypään perinteisen Vappuvisan parissa. Oikein hauskaa vappua kaikille pelaajille!
Testaa tietosi Vappuvisassa!Pääsiäinen on taas täällä, samoin Älypään Pääsiäisvisa!
3.4.2026
Oikein hyvää mämmin, suklaamunien ja tietovisojen täyteistä pääsiäisaikaa Älypään pelaajille!
Käy kokeilemassa Älypään pääsiäisvisaa!