Tilastot - Hantta N - Älypää ilmaiset nettipelit ja tietovisat

Suomen järkevimmät tietovisat ja nettipelit.

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Pyramidi-pasianssi Helppo549461330044572
Pyramidi-pasianssi Vaikea19500912528644
Pyramidi-pasianssi Normaali40907929419821
Spider-pasianssi Helppo214471254612442
Spider-pasianssi Normaali1538413964929
Vaikea791317084884
Musiikki928730814017
Historia909635873057
Jalkapallo943832592771
Elokuva836120992738
Kirjallisuus756927812729
Jääkiekko1282749592639
TV914526402556
Klassikko1131941911744
Urheilu944236081594
Luonto912237601423
Suomi936635271355
Yleisurheilu1056230561290
Spider-pasianssi Vaikea16003611073
Rock74392483793
Virhevisa59522327772
Pasianssi Haastava225673381720
Sarjakuva85612527662
Ruoka76622316630
Tanssi96293193588
Terveys88783040565
Brändi93173669539
Taide83102107538
Klassinen musiikki57611668525
Pasianssi Vaikea210193582473
Kuvavisa53982508456
Pasianssi Normaali218044461413
Syksy90353658400
Pasianssi Helppo2207511678388
Leijonavisa127003282384
Futiskisat104172193361
Kauhuvisa87932923361
Vuosikymmenet 1900-luku105592706319
Trendi71932572285
Katastrofit82922040280
Pop64081812270
Nuorisomusiikki55852006268
Pahikset114812179261
Julkkisvisa110044198255
Palapeli113057113229
Vuosikymmenet 1910-luku78542344225
Eurooppa66443221224
Suomirock101912100220
Vuosikymmenet 1920-luku75322043204
Herkku105873842197
Vertailuvisa7873678177
Matkailu51612091167
Kalastus74832625158
Maantieto78292566132
Iskelmä114364935127
Kuninkaalliset71592562126
Sana-arvaus77025375121
Kesävisa132226262120
Kohdevisa55571337116
Vuosikymmenet 1930-luku94312508112
Moniottelu75711707104
Vuosikymmenet 1940-luku117543780104
Talvikisat7513290798
Koirat4705165196
Liikunta11764522696
Seniori10660365494
Olut4590157592
Tekijänoikeusvisa11262380889
Metsä6097230277
Lasten musiikki8705358075
Linnan juhlat13520720066
Klassikko 20006500339864
Liikenne4976267862
Vappuvisa12649409862
Sana-arvaus Blitz4507230456
Koodinmurto Helppo7946378656
Minuuttivisa8138368155
Matikkavisa8128493449
F14242150746
Pääsiäisvisa7845200239
Ystävänpäivä8723184335
Ruuan reitti7911277234
Sanaruudukko Vaikea334275930
Vauva6217270130
Sanaruudukko Normaali4129106329
Golf5968290527
Palapeli normaali9450677827
Murre Turku11379618223
Äitienpäivä8128289722
Hevoset4197149022
Juhannusvisa5300219522
Murre Tampere6432387121
Inttivisa9040467218
Murre7793372817
Advanced3175130715
Koodinmurto Normaali4283308915
Viini2258125715
Ympäristö4612302714
Sanasokkelo10239301713
Juniori10628415812
Kissat4818242011
Kehityksen tulosvisa606037958
Murre Helsinki628535368
Pärjäätkö vesillä29007918
Aivojumppa531231746
Classic441323916
Pasianssi Classic Haastava415026426
Puutarha317020386
Koodinmurto Nopeuspeli--5
Murre Savo702329405
Murre Oulu710734064
Sisäilmatietäjä355529813
Älytris Normaali9004753
Pasianssi Classic Vaikea330030752
Moniottelu Pitkä496549651
54946 8391 161698
  • Pelikone