Tilastot - Hantta N - Älypää ilmaiset nettipelit ja tietovisat

Suomen järkevimmät tietovisat ja nettipelit.

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Pyramidi-pasianssi Helppo549461343575599
Pyramidi-pasianssi Vaikea19500921930222
Spider-pasianssi Helppo219781289821655
Pyramidi-pasianssi Normaali44985941921275
Vaikea802417887974
Musiikki928732645567
Spider-pasianssi Normaali1538413964929
Historia909637994659
Kirjallisuus832430114534
Elokuva836123524449
TV914527734016
Jääkiekko1282750203380
Jalkapallo943832862947
Luonto912237652222
Urheilu944236952083
Klassikko1131942312022
Suomi936635611456
Yleisurheilu1056231301447
Eurooppa741734411150
Spider-pasianssi Vaikea16003611077
Ruoka76622438852
Rock74392523832
Terveys88783214809
Sarjakuva85612589734
Pasianssi Haastava225673381720
Taide83102193631
Tanssi96293247625
Klassinen musiikki57611705624
Brändi93173701592
Pasianssi Vaikea210193582473
Pasianssi Normaali218044461413
Syksy90353658400
Pasianssi Helppo2207511657389
Leijonavisa127003286388
Kauhuvisa87932983384
Futiskisat104172197367
Vuosikymmenet 1900-luku105592734321
Katastrofit82922077320
Trendi71932619302
Pahikset114812336293
Pop64081824273
Nuorisomusiikki55852006268
Julkkisvisa110044205258
Suomirock101912178245
Herkku105873810228
Vuosikymmenet 1910-luku78542366226
Vuosikymmenet 1920-luku75322043204
Kalastus74832655161
Maantieto78292566132
Kuninkaalliset71592601131
Iskelmä114364935127
Sana-arvaus77025375121
Kesävisa132226262120
Lomakohteet55571337116
Vuosikymmenet 1930-luku94312543113
Vuosikymmenet 1940-luku117543842107
Moniottelu75711707104
Talvikisat75132821104
Liikunta11764527599
Koirat4705165196
Seniori10660365494
Olut4590157592
Tekijänoikeusvisa11262380889
Lasten musiikki8705360980
Metsä6097230277
Vappuvisa12649411863
Liikenne4976267862
Sana-arvaus Blitz4507230456
Koodinmurto Helppo7946378656
F14242150746
Pääsiäisvisa7845200239
Ystävänpäivä8723184335
Sanaruudukko Vaikea334275930
Vauva6217270130
Sanaruudukko Normaali4129106329
Golf5968290527
Murre Turku11379618223
Äitienpäivä8128289722
Hevoset4197149022
Juhannusvisa5300219522
Murre Tampere6432387121
Inttivisa9040467218
Murre7793372817
Advanced3175130715
Koodinmurto Normaali4283308915
Viini2258125715
Ympäristö4612302714
Vuokranantajavisa11519560113
Juniori10628415812
Kissat4818242011
Murre Helsinki628535368
Classic441323916
Puutarha317020386
Koodinmurto Nopeuspeli--5
Murre Savo702329405
Vuosikymmenet 1950-luku718031485
Murre Oulu710734064
Vuosikymmenet 1960-luku787021334
Sisäilmatietäjä355529813
Älytris Normaali9004753
Vuosikymmenet 1980-luku962154702
Vuosikymmenet 1990-luku845772062
Moniottelu Pitkä496549651
54946 8995 221103
  • Pelikone