Tilastot - IsoPomo - Älypää ilmaiset nettipelit ja tietovisat

Suomen järkevimmät tietovisat ja nettipelit.


IsoPomo

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Elokuva1004234031542
Pyramidi-pasianssi Helppo373219776868
Juniori129824512573
Klassikko74762086400
Pyramidi-pasianssi Normaali353588220382
Kalastus101945020204
Sarjakuva97793547194
Historia38981272106
Pahikset7818207872
Seniori5464214657
TV7956222851
Pyramidi-pasianssi Vaikea12000802738
Kauhuvisa9247402436
Vaikea312892630
Klassikko 20004298158226
Palapeli normaali122511030225
Spider-pasianssi Helppo204201076623
Metsä5000145522
Mahjong9916651119
Virhevisa10156514916
Classic4103173814
Spider-pasianssi Normaali13105251213
Murre Turku407715318
Kissat406221717
Katastrofit18688897
Rock30689847
Suomi10833307
Kirjallisuus13384336
Kuvavisa325716686
Koirat354316255
Herkku472312935
Julkkisvisa12305925
Kesävisa417524745
Suomirock321212994
Tekijänoikeusvisa367824434
Musiikki10324104
Viini12104614
Brändi575833664
Autot479126483
Liikenne6664343
Inttivisa468437233
Vertailuvisa13574533
Liikunta539426943
Äitienpäivä19989992
Pasianssi Helppo20264134822
Iskelmä13556782
Taide--1
Terveys451445141
Älytris Normaali410041001
Trendi404940491
Mahjong pyramidi999899981
Maantieto248724871
Juhannusvisa130213021
Vuosikymmenet 1900-luku266726671
Vuosikymmenet 1910-luku128312831
Vuosikymmenet 1940-luku6696691
Metsästys178217821
Sudoku--1
Sisäilmatietäjä427142711
Palapeli12083120831
Spider-pasianssi Vaikea--1
Nuorisomusiikki250625061
Sanasokkelo721972191
Sana-arvaus603960391
37321 4937 4959
  • Pelikone