Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Pasianssi Haastava2366730083401
Pasianssi Vaikea2418127202724
Urheilu921123051773
Elokuva69001877641
Klassikko92052018600
Juniori75133079441
Pasianssi Normaali247983495218
Jääkiekko60912387156
Nuorisomusiikki92321491133
F167262628113
Liikenne5617223678
Pyramidi-pasianssi Vaikea13500916778
TV6213169076
Musiikki329692675
Maantieto6667161769
Pyramidi-pasianssi Normaali13500836168
Rock5136195862
Suomi3303126058
Supermahjong Linnoitus12099770656
Pyramidi-pasianssi Helppo300481147956
Supermahjong12738926739
Supermahjong Pyramidi131081077539
Lomakohteet6229143229
Trendi4137161525
Pahikset6804122722
Luonto4198156717
Eurooppa3792176915
Terveys4594152113
Jalkapallo5228243112
Supermahjong Seinä9218669412
Pasianssi Helppo21384658411
Seniori3564167611
Julkkikset4390129611
Älytris Normaali14163550810
Supermahjong Kolme kruunua1208788909
Vaikea11104369
Supermahjong Silta13165115758
Brändi451428687
Supermahjong Hämähäkki12856100007
Kalastus291711536
Autot258911975
Historia5791065
Kauhu334823325
Liikunta379910475
Supermahjong Ristikko1302195445
Supermahjong Avaruussilta1139060415
Kesä234015205
Inttivisa682742934
Iskelmä34288574
Katastrofit303617874
Supermahjong Aika Linnoitus705460974
Murre430914954
Futiskisat6692233
Juhannus328210943
Koirat406235943
Supermahjong Aika Pyramidi907185553
Sanaruudukko Normaali1037077363
Sarjakuva302810103
Leijonavisa284815483
Kirjallisuus6663332
Kytky-Mahjong Vakio1345694462
Kytky-Mahjong Blitz289327662
Supermahjong Vaikea Linnoitus655653252
Supermahjong Vaikea Ristikko751673722
Supermahjong Aika Ristikko542448672
Sana-arvaus331533151
Supermahjong Härkä527352731
Supermahjong Aika603460341
Murre Oulu229222921
Älytris Vaikea388538851
Valokuvaus--1
Vappu187518751
30048 3600 16593
  • Pelikone