Kesä 1979

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Trendi1197132841459
Kytky-Mahjong Blitz1432439641420
Elokuva116773996977
Spider-pasianssi Normaali144381694802
Autot89442600786
TV114013272758
Brändi124275475725
Classic142103427689
Urheilu100393238614
Nuorisomusiikki112983337599
Jalkapallo97472867585
Sarjakuva101683316567
Vaikea102411548559
Eurooppa110723319553
Jääkiekko108853685532
Pahikset127472213499
Pyramidi-pasianssi Vaikea195008887462
Suomi102062825455
Advanced122801380442
Yleisurheilu87711707437
Julkkikset143195153433
Kauhu154456635426
F1110652816411
Rock105563280399
Kirjallisuus88052259360
Katastrofit105082418334
Historia90312390305
Liikenne97482746303
Lomakohteet113891850294
Klassikko102383225286
Koirat80452095277
Sanaruudukko Normaali137409987270
Musiikki71151902261
Pop125364560255
Pyramidi-pasianssi Normaali314259207253
Leijonavisa97902542253
Moottoriurheilu90422253217
Pyramidi-pasianssi Helppo3648711579200
Liikunta111714787196
Terveys83872902191
Futiskisat107512074186
Pasianssi Haastava215322880184
Suomirock158441469176
Ruoka83912703170
Pasianssi Vaikea228603279137
Kytky-Mahjong Vakio120105387129
Maantieto122013804127
Klassinen musiikki61401126126
Koodinmurto Nopeuspeli60432237123
Murre91452948121
Vuosikymmenet 1920-luku123573476113
Pasianssi Normaali254713709106
Luonto70212249105
Viini3748983102
Vauva11218359885
Vuosikymmenet 1930-luku13890467584
Älytris Purku10786457183
Vuosikymmenet 1980-luku17269722383
Herkku10188411281
Taide13010208280
Sanaruudukko Vaikea11625452879
Vuosikymmenet 1940-luku13357535678
Lasten musiikki8263331575
Vuosikymmenet 1910-luku12739420174
Kuninkaalliset8284223173
Puutarha8113245469
Ympäristö7403264668
Vuosikymmenet 1970-luku17938724467
Vuosikymmenet 1990-luku17363806461
Metsä7788178360
Spider-pasianssi Helppo176681095858
Vuosikymmenet 2000-luku17640350658
Talvikisat11785288855
Kytky-Mahjong Zen10866615851
Seniori12161315250
Iskelmä10669332249
Vuosikymmenet 1900-luku13105383242
Tanssi7414260041
Sana-arvaus Blitz5501340933
Lemmikki5794201632
Olut6035134130
Supermahjong Linnoitus10317622127
Vuosikymmenet 1950-luku14661485427
Supermahjong10611577524
Vuosikymmenet 1960-luku17205610124
Metsästys568292320
Syksy8828318219
Koodinmurto Normaali10091426418
Kissat5024210318
Hevoset3365128217
Murre Helsinki12772618816
Senior6015225416
Älytris Normaali9702735215
Älytris Vaikea4352280315
Sana-arvaus8636576314
Europa5368184614
Supermahjong Kolme kruunua10283578214
Vuosikymmenet 2010-luku13446444314
Kalastus7100257313
Viisut7808345913
Pasianssi Helppo22450781312
Koodinmurto Helppo131551150211
Spider-pasianssi Vaikea52524611
Juniori10732592910
Joululaulut900228218
Pääsiäinen34259538
Supermahjong Ristikko1183580947
Murre Tampere1003150217
Supermahjong Seinä727353136
Vappu531130206
Jouluvisa972332955
Supermahjong Pyramidi1232993165
Murre Turku328120175
Valokuvaus21199315
Äitienpäivä634719774
Golf328510953
Junior562343483
Supermahjong Härkä426238752
Supermahjong Silta12256111082
Supermahjong Hämähäkki734571542
Aivojumppa10016100161
Juhannus472147211
Supermahjong Vaikea497149711
Supermahjong Avaruussilta10756107561
Supermahjong Aika Seinä236323631
Kesä443144311
36487 3719 26642
  • Pelikone