MARJENTOOLE

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
F11811345352763
Juniori86782138305
Urheilu73471561298
Jääkiekko6561245757
Liikenne255090119
Eurooppa577183615
Suomi131545610
Sarjakuva232811326
Klassikko10762165
TV174917491
18113 3902 3505
  • Pelikone