Marisa84

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Älytris Purku287519132
Seniori191414943
Vaikea6502173
Supermahjong Aika Ristikko281128111
Klassikko375237521
Supermahjong Aika Pyramidi426142611
Supermahjong Aika Avaruussilta249224921
Supermahjong Aika Silta424242421
Kytky-Mahjong Blitz236623661
Sana-arvaus508350831
Supermahjong Aika Hämähäkki540354031
Supermahjong Aika Härkä412531782
Supermahjong Aika Kolme kruunua406940691
Vuosikymmenet 2000-luku541811428
Supermahjong Aika Seinä323832381
Kytky-Mahjong Vakio246824681
Supermahjong Aika Linnoitus416341631
Pyramidi-pasianssi Normaali900087502
Pyramidi-pasianssi Vaikea700070001
Supermahjong Aika446744671
Sana-arvaus Blitz397337132
Pyramidi-pasianssi Helppo16000122502
Murre Turku899348613
Murre314427062
Murre Lappi463246321
Murre Etelä-Pohjanmaa613961391
Murre Tampere10383103831
Murre Helsinki428728834
Murre Savo611061101
Murre Oulu487734262
Vuosikymmenet 1920-luku433679512
Vuosikymmenet 1910-luku485118333
Vuosikymmenet 1940-luku314831481
Vuosikymmenet 2010-luku17153171531
Vuosikymmenet 1900-luku259122762
Vuosikymmenet 1930-luku451845181
Vuosikymmenet 1980-luku518151811
Vuosikymmenet 1990-luku508150811
Vuosikymmenet 1950-luku313129332
Vuosikymmenet 1960-luku632734852
Vuosikymmenet 1970-luku578057801
Koodinmurto Helppo606960691
Juniori203420341
Iskelmä320932091
Koodinmurto Normaali182418241
Koodinmurto Nopeuspeli--1
Ystävänpäivä265726571
17153 3308 86
  • Pelikone