Onska eu

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Klassikko6985167356
Urheilu3292159132
Juniori6648258420
Autot3213129815
Ruoka3092148511
Terveys218213786
Vaikea8332646
TV288319895
Trendi230116543
Kirjallisuus10183403
Seniori16838422
Musiikki--1
9446 2188 215
  • Pelikone