Blogi aloitettu: 27.2.2011
Blogimerkintöjä: 1 kpl
  • Kuumaa D:1.6.2011 klo 17:08

    Huhhuh! D; Ulkona on kyllä TOODELLA kuuma ilma :DD: Olen ihan poikki x_x Näin kuumana päivänä ei jaksa tehdä oikein mitään... Tekisi niin mieli lähteä uimaan & NYT HETI ! :DD Tänään ei koulussa ollut mitää erikoista D: Paitsi se että me katsottiin Narnia leffan <33 Se oli aivan ihana ! Kohta taidan lähtee ulos trampoliinille ottaa aurinkoo :DD (HUOM! Auronrasvaa ei saa unohtaa eikä aurinkolaseja!) Hehee :DD Kysymys kuuluukin miksi olen koneella vaikka on näin kuuma päivä ?! xDD Nyt olen yhdillä Selena Gomezin fanisivuilla, Selenan Twitterissä & Facebookis :D♥ Siinä oli sitten tämän päivän blogi merkintä (; HEIDO ! NYT SUUNTA KOHTI ULKOOVEA !

    Takaisin blogimerkintöihin


Älypää tiedottaa

  • Pelaa uutta Suomipop-visaa!

    26.9.2025

    Älypään musiikkivisojen valikoima laajenee uudella Suomipop-visalla! Mikäli Kuumaan, Portion Boysin, Behmin ja muiden kotimaisten artistien musiikki on sinulle tuttua, tämä visa on juuri sinua varten! Laita siis suomipop soimaan ja testaa tietosi menneiden vuosien hiteistä ja viimeisimmistä uutuusbiiseistä!

    Pelaa Suomipop-visaa!

  • Älypää toivottaa hyvää juhannusta kaikille pelaajille!

    19.6.2025

    Juhannustaiat, sauna, kokko, tanssit, hyvä ruoka ja yötön yö, tämä kaikki on taas täällä - unohtamatta tietenkään Älypään Juhannus-visaa!

    Kaunista ja oikein hyvää juhannusta Älypään pelaajille!

  • Tällä viikolla selviää, miten Erika Vikman ja KAJ pärjäävät Euroviisuissa!

    13.5.2025

    Viisuihin voi virittäytyä vaikkapa pelaamalla Älypään Viisut-visaa, josta löytyy euroviisutunnelmaa aina viisujen alkutaipaleelta tähän päivään asti. Hauskaa euroviisuviikkoa Älypään pelaajille!

    Käy kokeilemassa Älypään viisuvisaa!

Lue lisää tiedotteita