Tilastot - Setari - Älypää ilmaiset nettipelit ja tietovisat

Suomen järkevimmät tietovisat ja nettipelit.


Setari

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Klassikko1201297834
Vaikea9141185418
Seniori14675112023
Supermahjong Silta12579125791
Supermahjong Aika Silta17142117623
Supermahjong Vaikea Silta13968128155
Koodinmurto Normaali1103782553
17142 6563 37
Älypää tiedottaa:
  • Pelikone