Tannah

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Juniori1791058601023
Trendi7443284374
Nuorisomusiikki7284298846
Klassikko4578166022
Brändi6357472715
Eurooppa5478131911
Liikenne237413808
Musiikki177116322
Urheilu--1
Lemmikki5705701
17910 5515 1355
  • Pelikone