Tilastot - Trumps - Älypää ilmaiset nettipelit ja tietovisat

Suomen järkevimmät tietovisat ja nettipelit.


Trumps

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Juniori85802363240
Vertailuvisa87113715
Virhevisa37748559
Palapeli12924106948
Matikkavisa925072655
Sanasokkelo182612254
Brändi11368462
Sarjakuva220511032
Junior280028001
Mahjong linnoitus284428441
12924 2585 294
  • Pelikone