Tilastot - Walker - Älypää ilmaiset nettipelit ja tietovisat

Suomen järkevimmät tietovisat ja nettipelit.


Walker

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Klassikko1385947961690
Elokuva175657165591
Vaikea71372003406
Supermahjong Aika pyramidi4989015150369
Vertailuvisa121381822362
Jalkapallo116065001257
Kirjallisuus104704145241
Urheilu118694991240
Musiikki110355129234
Trendi135106036204
Juniori152918023203
Viini78983558202
Ruoka103765020202
Seniori108224687202
Lemmikki83534134201
Virhevisa131128146162
Sudoku--120
Historia65172300114
Spider-pasianssi Vaikea6543104278
Jääkiekko11894526167
Supermahjong Aika21651752548
Matikkavisa131631021046
TV10444551045
Moniottelu14468735942
Supermahjong Aika kolme kruunua18220683442
Supermahjong Aika linnoitus16654589541
Kytky-Mahjong Zen13211887739
Supermahjong Aika seinä8473432033
Supermahjong Vaikea pyramidi13861969733
Sanasokkelo129641104026
Supermahjong Aika hämähäkki359681296526
Supermahjong Aika ristikko20638657525
Supermahjong Aika silta263891340024
Eurooppa7832115919
Aivojumppa Classic189361411019
Sarjakuva7943406314
Kuvavisa7252296413
Suomi5165301712
Luonto6398333912
Supermahjong Vaikea linnoitus13185747310
F1767124949
Spider-pasianssi Normaali718333289
Brändi716247659
Supermahjong Vaikea1331982458
Palapeli13528126407
Kytky-Mahjong Vakio1510987887
Kesävisa987246126
Supermahjong Vaikea hämähäkki13387105326
Sana-arvaus851766265
Mahjong pyramidi1072199955
Supermahjong Vaikea seinä1306774615
Supermahjong Vaikea silta12622105914
Pyramidi-pasianssi Helppo14000118754
Mahjong983682674
Supermahjong Vaikea kolme kruunua12580107263
Moniottelu Pitkä17210120373
Koodinmurto Normaali11347101893
Supermahjong Vaikea ristikko12757125563
Mahjong ristikko1001193192
Mahjong linnoitus722465272
Liikunta578155412
Supermahjong746465422
Supermahjong pyramidi970594652
Supermahjong ristikko854485282
Supermahjong silta13725133922
Kohdevisa202720271
Älytris Vaikea170017001
Palapeli haastava11794117941
Palapeli normaali11446114461
Supermahjong linnoitus631663161
Supermahjong seinä244124411
49890 6840 8536
  • Pelikone