Tilastot - aada1111 - Älypää ilmaiset nettipelit ja tietovisat

Suomen järkevimmät tietovisat ja nettipelit.


aada1111

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Juniori4928143110
Hevoset349620356
Koirat20085665
Vaikea4071575
Lemmikki9479471
Musiikki5765761
TV105110511
4928 1128 29