clint E

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Vaikea920213425548
Rock1245237621421
Seniori1287138741119
Kirjallisuus84012709520
Klassikko136954452486
Klassinen musiikki67201551404
Herkku177326825240
Ruoka104314363230
Jääkiekko107574033208
F1111592781191
Murre Oulu177405460175
Elokuva84312786171
Sarjakuva93283290167
Taide101012886142
Jalkapallo87203100137
Yleisurheilu85611879135
Vuosikymmenet 1940-luku170837647126
Vuosikymmenet 1910-luku129495686122
Vuosikymmenet 1920-luku126035883121
Brändi121756184116
Metsä99933424112
Pahikset112433977111
Historia93663097107
Vuosikymmenet 1900-luku124816311102
Vuosikymmenet 1930-luku13612633595
Nuorisomusiikki9515236685
Vuosikymmenet 1950-luku14649813479
Vuosikymmenet 1960-luku18033957478
Vuosikymmenet 1980-luku15358871576
Vuosikymmenet 1970-luku16422898471
Suomirock17822288569
TV8553304467
Murre Savo9112287359
Vuosikymmenet 1990-luku17183968459
Iskelmä12830556559
Musiikki8697263157
Vuosikymmenet 2000-luku18259335849
Terveys8116394446
Pop7720230345
Urheilu9468313941
Liikunta11241528639
Suomi9149367937
Tanssi10061328436
Luonto10412370135
Murre Lappi7757392635
Syksy8323270334
Moottoriurheilu10651393128
Liikenne8680333128
Kalastus7508231025
Maantieto13192504724
Murre Tampere8739306323
Vuosikymmenet 2010-luku18400713223
Autot5938198922
Koirat5793217319
Puutarha10579526618
Pääsiäinen12416466217
Talvikisat8235271514
Inttivisa9660429011
Kesä1458894429
Ympäristö767126828
Leijonavisa923133217
Murre Helsinki993338995
Hevoset744632725
Murre501925414
Vuokranantajavisa513044392
18400 2978 13765
  • Pelikone