Tilastot - jumpukka - Älypää ilmaiset nettipelit ja tietovisat

Suomen järkevimmät tietovisat ja nettipelit.

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Spider-pasianssi Helppo362533822184724
Supermahjong Aika18337716418687
Supermahjong Aika Seinä17996571817647
Supermahjong Aika Linnoitus17753750714066
Supermahjong Aika Kolme kruunua1771977399335
Supermahjong Aika Ristikko1809992658150
Supermahjong Aika Hämähäkki18085105544740
Kytky-Mahjong Zen1207957623977
Kytky-Mahjong Blitz1702894453123
Supermahjong Aika Pyramidi18021120672197
Supermahjong Vaikea1390165531957
Supermahjong Aika Silta19665116941919
Supermahjong Vaikea Ristikko1425877371819
Supermahjong Vaikea Seinä1402650781560
Supermahjong Vaikea Kolme kruunua137787043985
Kytky-Mahjong Vakio166387774980
Seniori74112040722
Supermahjong Vaikea Linnoitus140236848675
Pyramidi-pasianssi Helppo4236811316648
Ruoka78092499635
Supermahjong Vaikea Hämähäkki139748382468
Iskelmä103643377368
Klassikko60842066276
Supermahjong118557099271
Pyramidi-pasianssi Normaali341089323254
Terveys78213187198
Pasianssi Normaali51001436192
Pyramidi-pasianssi Vaikea150008601189
Supermahjong Seinä119366031173
Puutarha81423100168
Suomi53151727164
Supermahjong Ristikko123798289152
Syksy87852771134
Kuninkaalliset66251783119
Brändi7788397997
Supermahjong Linnoitus11852714197
Pasianssi Vaikea5300180693
Vaikea404554293
Julkkisvisa14971347190
Metsä5705191789
Supermahjong Vaikea Pyramidi13885890884
Supermahjong Kolme kruunua12119745875
Supermahjong Aika Härkä16341405063
Pääsiäisvisa6405137657
Liikenne5618166555
TV5919153553
Supermahjong Vaikea Silta13955877951
Herkku7144296748
Murre Oulu8201319547
Metsästys709290246
Spider-pasianssi Normaali100029242
Äitienpäivä5694170141
Pasianssi Helppo19852321336
Linnan juhlat4117112833
Musiikki5877151533
Supermahjong Hämähäkki11827921932
Supermahjong Aika Avaruussilta7818465032
Juniori8917373331
Eurooppa399082328
Kesävisa7940231728
Maantieto520467026
Vappuvisa6405260125
Katastrofit241272321
Autot486998220
Olut392173019
Vauva10719511316
Kauhuvisa337899415
Tekijänoikeusvisa5775203215
Luonto5769234813
Juhannusvisa133848912
Supermahjong Pyramidi12354983812
Pasianssi Haastava3700200012
Kirjallisuus518413759
Koirat263714588
Ystävänpäivä18499127
Supermahjong Silta11885101726
Vuosikymmenet 1900-luku26485546
Vuokranantajavisa533914035
Vuosikymmenet 1950-luku19327955
Pahikset507112684
Futiskisat--3
Rock12796473
Classic--2
Inttivisa468931522
Jääkiekko--2
Spider-pasianssi Vaikea1001002
Kehityksen tulosvisa262426241
Supermahjong Vaikea Härkä330933091
Sisäilmatietäjä396639661
42368 5044 284668
Älypää tiedottaa:
  • Pelikone