Tilastot - jvj - Älypää ilmaiset nettipelit ja tietovisat

Suomen järkevimmät tietovisat ja nettipelit.


jvj

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Seniori6249218884
Pahikset8318268734
Kauhuvisa7743454722
Historia3949184120
Pyramidi-pasianssi Helppo142501026814
Klassikko596228197
TV710123234
Inttivisa11891118911
Vuokranantajavisa319131911
14250 3157 190
  • Pelikone