Hepsss.19.10.2007 klo 22:03
Jooh.. Ãitee ei suostu ostaa uusiä kieliäkää =) ah aina niin ihania nuo vanhemmat. Uutta kitaraakaa ei tarvi kuvitella saavan vuoteen ainakaa. :EE Iskä ratkas eilen: ''sun pitäs alkaa tienaa sillä kohta jotain''. hmh. oon vuoden soittanu, en oo kertaakaa käyny kitaratunneil vaa harjotellu oma-aloitteisesti, miten voin alkaa nyt jo tienaan sillä. :--D joo-oh. mut huomen, dööd. kulta tulee meille aamusta ja sit suunnistetaan kohti kaupunkia ostaa sille maiharit ja mäki katon jotain pientä itelleni jos löytää. :-- D
Älypää tiedottaa
Älypää toivottaa hyvää juhannusta kaikille pelaajille!
19.6.2025
Juhannustaiat, sauna, kokko, tanssit, hyvä ruoka ja yötön yö, tämä kaikki on taas täällä - unohtamatta tietenkään Älypään Juhannus-visaa!
Kaunista ja oikein hyvää juhannusta Älypään pelaajille!Tällä viikolla selviää, miten Erika Vikman ja KAJ pärjäävät Euroviisuissa!
13.5.2025
Viisuihin voi virittäytyä vaikkapa pelaamalla Älypään Viisut-visaa, josta löytyy euroviisutunnelmaa aina viisujen alkutaipaleelta tähän päivään asti. Hauskaa euroviisuviikkoa Älypään pelaajille!
Käy kokeilemassa Älypään viisuvisaa!Pääsiäinen on taas täällä, samoin Älypään Pääsiäisvisa!
17.4.2025
Oikein hyvää mämmin, suklaamunien ja tietovisojen täyteistä pääsiäisaikaa Älypään pelaajille!
Käy kokeilemassa Älypään pääsiäisvisaa!