Tilastot - maalis - Älypää ilmaiset nettipelit ja tietovisat

Suomen järkevimmät tietovisat ja nettipelit.


maalis

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Metsä140822850104
Vaikea695621178
Sana-arvaus134841237042
Sana-arvaus Blitz14345882256
Terveys17912705339
Murre Etelä-Pohjanmaa17114171141
Murre16949169491
17912 6518 251
  • Pelikone