Tilastot - nikolas98 - Älypää ilmaiset nettipelit ja tietovisat

Suomen järkevimmät tietovisat ja nettipelit.


nikolas98

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Leijonavisa11762275841
Pasianssi Normaali9450179740
Jääkiekko260013177
Pasianssi Helppo1649548287
Jalkapallo218616653
Pyramidi-pasianssi Helppo12500125001
16495 2479 99
  • Pelikone