Tilastot - pekkamini - Älypää ilmaiset nettipelit ja tietovisat

Suomen järkevimmät tietovisat ja nettipelit.


pekkamini

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Sarjakuva13982007
Juniori223022301
Kauhuvisa336633661
Koirat140614061
Lemmikki3963961
Rock5995991
Vaikea245624561
3366 912 13