Tilastot - rit39 - Älypää ilmaiset nettipelit ja tietovisat

Suomen järkevimmät tietovisat ja nettipelit.


rit39

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Supermahjong ristikko1385463228314
Supermahjong1126769441687
Mahjong ristikko11557618616
Supermahjong Aika ristikko5313272310
Mahjong846178313
Klassikko375918802
Supermahjong Aika445544551
13854 6422 10033
  • Pelikone