Tilastot - tapsu42 - Älypää ilmaiset nettipelit ja tietovisat

Suomen järkevimmät tietovisat ja nettipelit.


tapsu42

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Elokuva18509546143565
Vaikea11169134330990
Klassikko15388383511558
Seniori1443937087976
TV988327641250
Kissat175695502958
Juniori134055109947
Ruoka103942974712
Historia85591883677
Maantieto141214430663
Urheilu81552093656
Mahjong118437090643
Kirjallisuus86171955596
Kytky-Mahjong Zen125176246594
Lemmikki79212388551
Terveys102782988545
Pyramidi-pasianssi Normaali258139046498
Suomi91892490452
Virhevisa132956319436
Advanced5141734417
Sarjakuva85523076407
Autot102992761387
Hevoset163035243386
Eurooppa72882037381
Pasianssi Vaikea180592626377
Classic72401306343
Supermahjong Vaikea Linnoitus127625011331
Kauhuvisa168746668330
Jääkiekko69082304320
Iskelmä123825444307
Senior78961450305
Ympäristö88982541299
Syksy91423000282
Tanssi121362389262
Kalastus171845101246
Yleisurheilu92592357244
Kesävisa177965403244
Mahjong linnoitus107886828240
Pahikset178072896239
Nuorisomusiikki53691148235
Julkkisvisa143244508229
Pyramidi-pasianssi Helppo2995211522226
Musiikki71221670211
Pasianssi Normaali184353749211
Pasianssi Haastava172832378208
Koirat83272568204
Supermahjong Kolme kruunua125027607199
Supermahjong Linnoitus118766666198
Kuvavisa59692161195
Pääsiäisvisa173264617195
Pyramidi-pasianssi Vaikea150009003192
F1116082753184
Olut116582956161
Moottoriurheilu77912034159
Liikenne66092625156
Metsä108323138151
Leijonavisa131083817151
Luonto92363470150
Viini66621141144
Kytky-Mahjong Vakio165737138138
Supermahjong Vaikea125494607137
Kytky-Mahjong Blitz172477734132
Matkailu73891646116
Metsästys115062272115
Ystävänpäivä130674278111
Supermahjong Hämähäkki125828957109
Kohdevisa85742023107
Mahjong pyramidi115928688106
Supermahjong Vaikea Ristikko128166135102
Jalkapallo50091178101
Supermahjong Vaikea Kolme kruunua12587629296
Brändi9472392095
Supermahjong11277677995
Trendi7635170493
Vertailuvisa421645992
Supermahjong Vaikea Hämähäkki12396739591
Rock6645151091
Herkku13768271588
Mahjong ristikko10808825087
Spider-pasianssi Vaikea97530085
Liikunta12404492084
Katastrofit10127217480
Supermahjong Seinä11222511579
Golf9729355072
Inttivisa13525472467
Supermahjong Aika Kolme kruunua7366456061
Moniottelu11255328261
Moniottelu Pitkä13179366859
Murre8320371358
Spider-pasianssi Normaali705683358
Minuuttivisa8843518957
Pasianssi Helppo16542676756
Tekijänoikeusvisa11799385655
Puutarha12574419754
Supermahjong Pyramidi12389979349
Supermahjong Vaikea Seinä11657391644
Supermahjong Aika Hämähäkki7357572342
Supermahjong Silta12379979340
Valokuvaus9197306540
Supermahjong Vaikea Pyramidi12204717339
Europa5751113633
Palapeli12240918529
Supermahjong Vaikea Silta12766740027
Supermahjong Aika Silta7569575327
Supermahjong Aika Seinä5344312426
Futiskisat8986141125
Supermahjong Aika Linnoitus7989474724
Kuninkaalliset6763150723
Spider-pasianssi Helppo11637523322
Supermahjong Aika Pyramidi8088568319
Vauva8093304717
Palapeli normaali11016891216
Matikkavisa5977314114
Skogen171832714
Supermahjong Ristikko11804934113
Murre Savo8367263313
Supermahjong Aika Ristikko648555699
Älytris Normaali3001399
Pop749323588
Murre Lappi458329193
Sanaristikko--2
Sudoku--1
29952 3781 120181
  • Pelikone