Tilastot - zancanaro - Älypää ilmaiset nettipelit ja tietovisat

Suomen järkevimmät tietovisat ja nettipelit.

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Palapeli13738135517
Palapeli normaali13755133145
Spider-pasianssi Vaikea7327115111
Pyramidi-pasianssi Helppo353941272313
Pasianssi Vaikea20674270327
Supermahjong linnoitus1026077418
35394 6682 71
  • Pelikone