Tilastot - Ari43 - Älypää ilmaiset nettipelit ja tietovisat

Suomen järkevimmät tietovisat ja nettipelit.


Ari43

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Syksy9723572418975
Koirat1431645583757
Urheilu1329546933448
Pyramidi-pasianssi Helppo41464118473194
Jalkapallo1323942963047
F11819666442903
Jääkiekko1512455412892
Leijonavisa1418471552590
Olut1413255672515
Terveys1307242072434
Lemmikki1242741882053
Kohdevisa1482046261732
Suomi1020127041522
Matkailu910517241069
Talvikisat181717728887
Luonto96352697858
Liikunta155786615753
Moottoriurheilu165115139717
Kesävisa1887010458668
Klassikko100782543522
Metsä105643583497
Lomavisa95052688491
Maantieto98432131471
Pyramidi-pasianssi Normaali335069112466
Yleisurheilu110382815317
Pasianssi Helppo237867493293
Historia66051427273
Futiskisat182948432264
Spider-pasianssi Helppo175547464180
Pääsiäisvisa145533438150
Vappuvisa147496430136
Classic5501989123
Pasianssi Normaali207502936117
Liikenne7745213998
Sisäilmatietäjä8201208594
Suomirock513871566
TV5997170148
Kalastus6810157648
Eurooppa6752195448
Autot4878138145
Ruuan reitti14012394939
Pasianssi Classic Helppo233561089138
Murre Helsinki8442220931
Vertailuvisa86914724
Vuosikymmenet 1900-luku447249623
Pasianssi Haastava5300177223
Matikkavisa8130448721
Pasianssi Classic Normaali20231430921
Murre Savo5797174916
Juhannusvisa5759157015
Minuuttivisa3146142613
Sarjakuva7880313610
Virhevisa6623247
Moniottelu372418196
Spider-pasianssi Normaali6003655
Mahjong240424041
Herkku413941391
Kuvavisa7757751
41464 5820 65201
  • Pelikone