Ari43

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Syksy96209352227
Koirat1415373926
Urheilu8211466035
Lemmikki1144256316
Terveys1105978644
Pasianssi Haastava330029002
14153 8576 280
  • Pelikone