Tilastot - Gunnar F - Älypää ilmaiset nettipelit ja tietovisat

Suomen järkevimmät tietovisat ja nettipelit.


Gunnar F

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Palapeli141361370028
Skogen13816627113
Europa18889162203
Upphovsrättsspelet14173412611
Palapeli normaali13540133664
Palapeli vaikea13127131271
Palapeli haastava13465134651
18889 10479 61
  • Pelikone