Blogin nimi: My Diary
Blogimerkintöjä: 1 kpl
-
Lauantai, sitä sun tätä 14.4.2012 klo 12:23
Oon taas ihan fiiliksissä! (Taustalla soi Cascadan Everytime we touch. Se on ihana biisi. Upotin sen tähän jos haluatte kuunnella: http://youtu.be/-zuviud2HHQ)
Tänään menen kaverini synttäreille. Me mennään keilaamaan ja sitten mäkkäriin. Tästä päivästä tulee hauska! Ja ihanaa: keskiviikkona näen pitkästä aikaa BFF:ni. (Best Friends Forever) Hän muutti pois vitosen lopussa ja ei enää asu kahden kilometrin päässä, vaan 25 kilometrin päässä. :( Mä oon ikävöinyt sitä koska nähtiin viimeksi helmikuussa. Harmi kun en saa mennä facebookkiin, koska voisin jutella BFF:ni kanssa siellä.
Muuten, kaikki Titanic fanit! Titanic tulee maanantaina subilta! Kannattaa katsoa. Näin sen viimeksi viime viikonloppuna. Mä kävin katsomassa sen luokkalaiseni kanssa 3D:nä. SE OLI UPEA!!! Rakastan sitä elokuvaa. Itkin neljässä kohdassa: Ekaksi siinä, kun Rose ja Jack olivat
Ei kommentteja