Tilastot - Kuulamies - Älypää ilmaiset nettipelit ja tietovisat

Suomen järkevimmät tietovisat ja nettipelit.


Kuulamies

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Kohdevisa19441515880369
Kuvavisa12773548215319
Sana-arvaus13867118227091
Sanaruudukko Normaali1417567276147
Suomi1141431834255
Vaikea63887213725
Sana-arvaus Blitz17355111782300
Syksy1376733482296
Matikkavisa1360588461549
Mahjong1109358591264
Palapeli13400111131142
Terveys1637353711015
Virhevisa135146902972
Pyramidi-pasianssi Helppo397947596946
Seniori108762686916
Brändi106633498902
Pyramidi-pasianssi Normaali356674617778
Klassikko108092620743
Pasianssi Helppo221619394700
Eurooppa86942006684
Kytky-Mahjong Blitz158363579675
Iskelmä156864665501
Musiikki83401811360
Urheilu79412198357
Yleisurheilu103111748318
Kytky-Mahjong Vakio164454546315
Pyramidi-pasianssi Vaikea167505241301
Maantieto114842492273
Kalastus98601870271
Luonto90372265255
Puutarha85701906255
Mahjong pyramidi112558777250
Juniori131913287225
Historia77871425185
Kesävisa156023307181
Kytky-Mahjong Zen114605042156
Herkku94472694125
Juhannusvisa140601324121
Vuosikymmenet 1960-luku149363659111
Pääsiäisvisa110531785111
Sanaruudukko Vaikea119401937110
Nuorisomusiikki4454715103
Matkailu53371490101
Autot580498399
TV5260114094
Liikenne5284161691
Kirjallisuus429792887
Lasten musiikki17576308878
Sarjakuva6209122977
Inttivisa11366345574
Ruoka6240171073
Hevoset8611256570
Talvikisat12114185769
Palapeli haastava133541228167
Vuosikymmenet 1920-luku10115200566
Metsä7867245265
Murre8675331362
Ympäristö5919177954
Jääkiekko9744522053
Kissat6907228852
Julkkisvisa9201152151
Vauva9300318248
Minuuttivisa7628374646
Leijonavisa8920154546
Klassikko 20006441229439
Lemmikki5101179539
Vuosikymmenet 1930-luku9166321439
Pahikset5841118338
Pasianssi Normaali19056530737
Murre Etelä-Pohjanmaa8677255136
Suomirock499855535
Trendi5571100134
Vuosikymmenet 1900-luku10814285934
Vuosikymmenet 1950-luku12695504933
Futiskisat523179730
Vuosikymmenet 1940-luku11683341130
Liikunta10596292225
Valokuvaus6898223325
Vuosikymmenet 1910-luku10122261624
Murre Lappi8542363821
Metsästys6012124920
Kuninkaalliset6072152319
Mahjong ristikko10645677819
Viini174557819
Vappuvisa8072185019
Vuosikymmenet 1980-luku12799396015
Jalkapallo3783118414
Koirat5362121514
Mahjong linnoitus6979558512
Murre Tampere6604182712
Tekijänoikeusvisa428196211
Tanssi7091196410
Ystävänpäivä5271190810
Elokuva25915399
Vuosikymmenet 1970-luku1287774259
Sudoku--8
Europa342212017
Katastrofit428521167
Supermahjong695844287
Senior12082517
Vuosikymmenet 1990-luku914637667
F1431518476
Kauhuvisa376511715
Supermahjong Vaikea1160465175
Murre Turku833641975
Äitienpäivä18936354
Klassinen musiikki422822134
Olut251411124
Pop420612204
Sanasokkelo1121051584
Sisäilmatietäjä721321144
Moniottelu280018323
Vertailuvisa--3
Koodinmurto Helppo509125462
Moottoriurheilu413920702
Palapeli normaali11724108252
Palapeli vaikea10917104672
Pasianssi Haastava300023752
Spider-pasianssi Helppo1233762192
Spider-pasianssi Normaali2251752
Rock301015052
Älytris Normaali4503502
Supermahjong Kolme kruunua594059401
Moniottelu Pitkä445044501
39794 8510 223181
  • Pelikone