Tilastot - Kuulamies - Älypää ilmaiset nettipelit ja tietovisat

Suomen järkevimmät tietovisat ja nettipelit.


Kuulamies

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Kohdevisa193432465190
Sana-arvaus13700135918
Pyramidi-pasianssi Helppo10500105002
Pyramidi-pasianssi Normaali1050061129
Pyramidi-pasianssi Vaikea800080001
Kesävisa1560261458
19343 3258 218
  • Pelikone