aatoslalli

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Vaikea930016261351
Taide149907384623
Tanssi141056934427
Vuosikymmenet 1920-luku180988578411
Kauhu1777012564383
Puutarha1739110304368
Liikunta168128583363
Vauva1767512669354
Golf1793912620338
Äitienpäivä1788313056303
Ystävänpäivä1341410129302
Valokuvaus1769013455286
Vuosikymmenet 1910-luku1835211029285
Murre Helsinki1844915029271
Tekijänoikeusvisa1328210202268
Historia100292723267
Vuosikymmenet 1900-luku1823910362259
Murre Etelä-Pohjanmaa1846915454254
Vuosikymmenet 1930-luku179648253250
Murre Lappi1831014948244
Inttivisa1376011505220
Lasten musiikki1805015083210
Murre1846916404207
Murre Turku1854716438205
Murre Tampere1857016341205
Kytky-Mahjong Zen1147410459194
Murre Savo1845517098188
Murre Oulu1851016909180
Juhannus1790516302162
Herkku1791112615161
Metsä125074641159
Vuosikymmenet 1940-luku168778076118
Kissat110825546112
Lemmikki82433787108
Seniori12288395387
Viini6370184668
Koirat8492328267
Vuosikymmenet 1950-luku16014739267
Kytky-Mahjong Vakio162171327657
Vuosikymmenet 2000-luku6746126754
Hevoset13093532048
Supermahjong Vaikea Avaruussilta130521218247
Kesä16906735547
Supermahjong Vaikea Härkä127901212344
Supermahjong Avaruussilta112401022436
Vuosikymmenet 1960-luku14245667734
Vuosikymmenet 2010-luku11628219231
Klassinen musiikki5696177828
Supermahjong Härkä111581027227
Klassikko11466393226
Vuosikymmenet 1970-luku12301476321
Vuosikymmenet 1990-luku7960295221
Kytky-Mahjong Blitz15376949520
Syksy7661329514
Kalastus975348796
Vuosikymmenet 1980-luku1033760575
Supermahjong Vaikea Kolme kruunua13230126065
Metsästys779758455
Pyramidi-pasianssi Vaikea18000167504
Olut1230740534
Supermahjong Vaikea Seinä12197113533
Supermahjong Vaikea Hämähäkki12882126482
Supermahjong Aika Seinä549754971
Supermahjong Aika Silta582758271
Supermahjong Aika Kolme kruunua516151611
Supermahjong Vaikea Silta12787127871
18570 9621 11051
  • Pelikone