kevättä ootelles..6.4.2008 klo 10:48
Hienoja päiviä ollu no nyt on synkenpää. mieli alakin sen mukanen harmittaa pirusti kun ukko on joutunu taas valvoon mun puolesta. Mietin et koska neurologit ottaa mun kohtaukset vakavasti?!??!? kokoajan sanotaan et keväämmällä sitten.. pelottaa, väsyttää ja kaikki paikat on rikki. Mikä pitää hyvällä mielellä on tieto että on joku joka välittää ja rakastaa. Niin ja et kesä tulee ja pääsee mökille.
Älypää tiedottaa
Älypää toivottaa hyvää juhannusta kaikille pelaajille!
19.6.2025
Juhannustaiat, sauna, kokko, tanssit, hyvä ruoka ja yötön yö, tämä kaikki on taas täällä - unohtamatta tietenkään Älypään Juhannus-visaa!
Kaunista ja oikein hyvää juhannusta Älypään pelaajille!Tällä viikolla selviää, miten Erika Vikman ja KAJ pärjäävät Euroviisuissa!
13.5.2025
Viisuihin voi virittäytyä vaikkapa pelaamalla Älypään Viisut-visaa, josta löytyy euroviisutunnelmaa aina viisujen alkutaipaleelta tähän päivään asti. Hauskaa euroviisuviikkoa Älypään pelaajille!
Käy kokeilemassa Älypään viisuvisaa!Pääsiäinen on taas täällä, samoin Älypään Pääsiäisvisa!
17.4.2025
Oikein hyvää mämmin, suklaamunien ja tietovisojen täyteistä pääsiäisaikaa Älypään pelaajille!
Käy kokeilemassa Älypään pääsiäisvisaa!