Tilastot - torkkupeitto - Älypää ilmaiset nettipelit ja tietovisat

Suomen järkevimmät tietovisat ja nettipelit.


torkkupeitto

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Klassikko18328671940969
Seniori1881072579840
Vaikea1497734506852
Maantieto1826484325587
Kirjallisuus1434147314829
Suomirock1841341033248
Classic1618347403218
Elokuva1054533792727
F11813977632685
Vuosikymmenet 1920-luku19061110432502
TV1274744102255
Vuosikymmenet 1900-luku19094131252015
Vuosikymmenet 1910-luku19099129591924
Ruoka1428263441623
Tanssi1821393011612
Vuosikymmenet 1930-luku19055129081607
Kuninkaalliset1781078001553
Historia971333351463
Vuosikymmenet 1940-luku19143143501312
Julkkisvisa18636119641231
Eurooppa1203045881215
Sarjakuva1328344911198
Musiikki976332351196
Taide1328939481193
Senior1958958461179
Lasten musiikki18747143251154
Jääkiekko1061933211025
Vuosikymmenet 1950-luku1912015402920
Vuosikymmenet 1980-luku1911714609877
Murre Helsinki1858015798875
Suomi108994311871
Leijonavisa137896162844
Vuosikymmenet 1990-luku1912514659826
Futiskisat1861811938813
Vuosikymmenet 1960-luku1913416116807
Advanced137412954794
Trendi108865048781
Iskelmä174077191741
Vuosikymmenet 1970-luku1915215825740
Pahikset141324301693
Brändi123505955663
Klassinen musiikki77451832431
Jalkapallo74882094407
Herkku1832311900401
Kesävisa1825710492401
Pop86663108357
Lomakohteet103902862348
Ystävänpäivä138177234337
Rock85712396307
Syksy90484021303
Kauhuvisa125064873299
Urheilu76792762260
Äitienpäivä183776846259
Vauva158256893237
Terveys112005255233
Olut125632832231
Talvikisat155516812223
Linnan juhlat142038238222
Murre122274419218
Nuorisomusiikki71392200196
Katastrofit85021608186
Pääsiäisvisa146893690184
Inttivisa136897267181
Kalastus92592814123
Luonto121514793123
Lemmikki78623309112
Europa93932487110
Moottoriurheilu97132830110
Vappuvisa147456002109
Liikenne69812131105
Hevoset93854091104
Juniori156599790102
Juhannusvisa17023287597
Golf9669289396
Koirat7225306292
Autot4320122773
Viini5121174368
Yleisurheilu6916111366
Murre Tampere15771660157
Metsä7714257853
Junior16559687150
Kissat8131380250
Puutarha8790367744
Ympäristö9063402144
Murre Etelä-Pohjanmaa9069379141
Viisut13825555037
Liikunta10144631536
Metsästys5878204333
Murre Savo9189430733
Sana-arvaus5556256819
Murre Oulu7499317517
Sisäilmatietäjä5169206816
Murre Turku11210423512
Skogen25008219
Murre Lappi658842257
Upphovsrättsspelet30335187
Tekijänoikeusvisa604136065
Valokuvaus663843024
Spider-pasianssi Helppo18259503
Vuokranantajavisa417336202
Aivojumppa305030501
19589 6975 127192
  • Pelikone