Tilastot - torkkupeitto - Älypää ilmaiset nettipelit ja tietovisat

Suomen järkevimmät tietovisat ja nettipelit.


torkkupeitto

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Klassikko14392751559
Seniori16476785355
Vaikea13158352662
Maantieto1374592219
Kirjallisuus10554485738
Suomirock18161894015
Classic16183666386
Elokuva8749402940
F111404548318
Vuosikymmenet 1920-luku190551624821
TV10094558720
Vuosikymmenet 1900-luku190941636131
Vuosikymmenet 1910-luku190771734622
Ruoka10412535919
Tanssi179051144124
Vuosikymmenet 1930-luku190061517023
Kuninkaalliset15087990920
Historia613838525
Vuosikymmenet 1940-luku190601667317
Julkkisvisa18315182204
Eurooppa8661581211
Sarjakuva10785591315
Musiikki6974362511
Taide12787623241
Senior19589806637
Lasten musiikki18485164995
Jääkiekko520952091
Vuosikymmenet 1950-luku191201648018
Vuosikymmenet 1980-luku190231600222
Murre Helsinki18501147904
Suomi774877481
Leijonavisa13550753418
Vuosikymmenet 1990-luku191041684725
Futiskisat1790699069
Vuosikymmenet 1960-luku190501819914
Advanced11809399426
Trendi9639555128
Iskelmä1025789494
Vuosikymmenet 1970-luku190631847615
Pahikset12198644116
Brändi9694657316
Klassinen musiikki7081238845
Jalkapallo392911997
Herkku18154132976
Kesävisa160461155710
Lomakohteet704442216
Ystävänpäivä13665119187
Syksy872739446
Kauhuvisa12506734415
Äitienpäivä17941159293
Vauva1018880912
Terveys850343875
Olut522931134
Linnan juhlat14203130467
Murre1012270803
Nuorisomusiikki2532138611
Katastrofit7693205721
Pääsiäisvisa602859322
Inttivisa1146180942
Luonto765976591
Vappuvisa1051185523
Hevoset597648693
Juniori13630136301
Juhannusvisa16597165971
Murre Tampere1488374074
Kissat594159411
Viisut13825555037
19589 8239 1139
  • Pelikone