vesku v

Näet tarkemmat pelikohtaiset tilastot klikkaamalla tulosta, keskiarvoa tai pelimäärää.

Pelikohtaiset tilastot

Peli Paras tulos  Keskiarvo  Pelatut pelit 
Klassikko14963780215
Elokuva10788655515
Vaikea1285667828
Kauhu18881187905
Seniori13822599220
Supermahjong Avaruussilta11088110881
Murre Turku186171025130
Murre Tampere184801047415
18881 8799 109
  • Pelikone